Si26121 | Signature Textures 3, Cording Stripe Pearl - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | SI26121 |
| Pattern Name | Cording Stripe Pearl |
| Collection | Signature Textures 3 |
| Width | 20.9" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl on Non Woven |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 57.3 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Si26121 | Signature Textures 3, Cording Stripe Pearl - York Wallpaper
Si26121 | Signature Textures 3, Cording Stripe Pearl - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | SI26121 |
| Pattern Name | Cording Stripe Pearl |
| Collection | Signature Textures 3 |
| Width | 20.9" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl on Non Woven |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 57.3 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | SI26121 |
| Pattern Name | Cording Stripe Pearl |
| Collection | Signature Textures 3 |
| Width | 20.9" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl on Non Woven |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 57.3 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Stripes |












