Sk34704 | Simply Silks 4, Beige Stripe - Norwall Wallpaper
| Brand | Norwall |
| Pattern Number | SK34704 |
| Collection | Simply Silks 4 |
| Width | 20.7" |
| Match | Random Match |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Repeat | No Repeat |
| Features | Prepasted, Solid Vinyl, Peelable, Scrubbable |
| Coverage | 56.4 sq. ft. |
| Yards Per Single Roll | 10.9 yds |
| Sold In | 2 S/R |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Sk34704 | Simply Silks 4, Beige Stripe - Norwall Wallpaper
Sk34704 | Simply Silks 4, Beige Stripe - Norwall Wallpaper
| Brand | Norwall |
| Pattern Number | SK34704 |
| Collection | Simply Silks 4 |
| Width | 20.7" |
| Match | Random Match |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Repeat | No Repeat |
| Features | Prepasted, Solid Vinyl, Peelable, Scrubbable |
| Coverage | 56.4 sq. ft. |
| Yards Per Single Roll | 10.9 yds |
| Sold In | 2 S/R |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
Original: $32.30
-65%$32.30
$11.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Norwall |
| Pattern Number | SK34704 |
| Collection | Simply Silks 4 |
| Width | 20.7" |
| Match | Random Match |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Repeat | No Repeat |
| Features | Prepasted, Solid Vinyl, Peelable, Scrubbable |
| Coverage | 56.4 sq. ft. |
| Yards Per Single Roll | 10.9 yds |
| Sold In | 2 S/R |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |














