So8008312 | Woodland Leopard Velvet Pillow, Sepia - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8008312 |
| Pattern Name | Woodland Leopard Velvet Pillow |
| Collection | Cut & Patterned Velvets |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 13% COTTON, 12% POLYESTER, 75% VISCOSE |
| Country of Origin | BELGIUM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So8008312 | Woodland Leopard Velvet Pillow, Sepia - Schumacher Pillows
So8008312 | Woodland Leopard Velvet Pillow, Sepia - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8008312 |
| Pattern Name | Woodland Leopard Velvet Pillow |
| Collection | Cut & Patterned Velvets |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 13% COTTON, 12% POLYESTER, 75% VISCOSE |
| Country of Origin | BELGIUM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8008312 |
| Pattern Name | Woodland Leopard Velvet Pillow |
| Collection | Cut & Patterned Velvets |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 13% COTTON, 12% POLYESTER, 75% VISCOSE |
| Country of Origin | BELGIUM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |












