So8160012 | Blair Silk Épinglé Pillow, Wythe Rose - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8160012 |
| Pattern Name | Blair Silk Épinglé Pillow |
| Collection | Williamsburg |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 87% Cotton, 13% SILK |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Pink |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So8160012 | Blair Silk Épinglé Pillow, Wythe Rose - Schumacher Pillows
So8160012 | Blair Silk Épinglé Pillow, Wythe Rose - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8160012 |
| Pattern Name | Blair Silk Épinglé Pillow |
| Collection | Williamsburg |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 87% Cotton, 13% SILK |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Pink |
Original: $381.50
-65%$381.50
$133.53Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8160012 |
| Pattern Name | Blair Silk Épinglé Pillow |
| Collection | Williamsburg |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 87% Cotton, 13% SILK |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Pink |












