So8452004 | La Liberté Americaine Pillow, Multiverse - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8452004 |
| Pattern Name | La Liberté Americaine Pillow |
| Collection | Richard Saja |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 80% LINEN, 20% COTTON |
| Country of Origin | THAILAND |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Multi Color |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





So8452004 | La Liberté Americaine Pillow, Multiverse - Schumacher Pillows
So8452004 | La Liberté Americaine Pillow, Multiverse - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8452004 |
| Pattern Name | La Liberté Americaine Pillow |
| Collection | Richard Saja |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 80% LINEN, 20% COTTON |
| Country of Origin | THAILAND |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Multi Color |
Original: $591.50
-65%$591.50
$207.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8452004 |
| Pattern Name | La Liberté Americaine Pillow |
| Collection | Richard Saja |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 80% LINEN, 20% COTTON |
| Country of Origin | THAILAND |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Multi Color |












