T10335 | West Brook, Off White - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T10335 |
| Pattern Name | West Brook |
| Collection | Grasscloth Resource 7 |
| Width | 36 in (91.44 cm) |
| Match | Random Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Paperweave on Non Woven |
| Single Roll Area | 36.00 sq/ft (3.34 sq m) |
| Single Roll Length | 4 yd (3.66 m) |
| Double Roll Area | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Double Roll Length | 8 yd (7.32 m) |
| Color | Beige |
| Theme | Chevron |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

T10335 | West Brook, Off White - Thibaut Wallpaper
T10335 | West Brook, Off White - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T10335 |
| Pattern Name | West Brook |
| Collection | Grasscloth Resource 7 |
| Width | 36 in (91.44 cm) |
| Match | Random Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Paperweave on Non Woven |
| Single Roll Area | 36.00 sq/ft (3.34 sq m) |
| Single Roll Length | 4 yd (3.66 m) |
| Double Roll Area | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Double Roll Length | 8 yd (7.32 m) |
| Color | Beige |
| Theme | Chevron |
Original: $363.20
-65%$363.20
$127.12Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T10335 |
| Pattern Name | West Brook |
| Collection | Grasscloth Resource 7 |
| Width | 36 in (91.44 cm) |
| Match | Random Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Paperweave on Non Woven |
| Single Roll Area | 36.00 sq/ft (3.34 sq m) |
| Single Roll Length | 4 yd (3.66 m) |
| Double Roll Area | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Double Roll Length | 8 yd (7.32 m) |
| Color | Beige |
| Theme | Chevron |














