T24450 | Magnus, Beige - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T24450 |
| Pattern Name | Magnus |
| Collection | Yutori |
| Width | 27 in (68.58 cm) |
| Match | Drop Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Non Woven Wallpaper |
| Single Roll Area | 30.38 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.5 yd (4.11 m) |
| Double Roll Area | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 9 yd (8.23 m) |
| Color | Beige |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

T24450 | Magnus, Beige - Thibaut Wallpaper
T24450 | Magnus, Beige - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T24450 |
| Pattern Name | Magnus |
| Collection | Yutori |
| Width | 27 in (68.58 cm) |
| Match | Drop Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Non Woven Wallpaper |
| Single Roll Area | 30.38 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.5 yd (4.11 m) |
| Double Roll Area | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 9 yd (8.23 m) |
| Color | Beige |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T24450 |
| Pattern Name | Magnus |
| Collection | Yutori |
| Width | 27 in (68.58 cm) |
| Match | Drop Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Non Woven Wallpaper |
| Single Roll Area | 30.38 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.5 yd (4.11 m) |
| Double Roll Area | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 9 yd (8.23 m) |
| Color | Beige |
| Theme | Abstract |














