T24454 | Weeping Blossom, White - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T24454 |
| Pattern Name | Weeping Blossom |
| Collection | Yutori |
| Width | 27 in (68.58 cm) |
| Match | Straight Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Non Woven Wallpaper |
| Single Roll Area | 30.38 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.5 yd (4.11 m) |
| Double Roll Area | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 9 yd (8.23 m) |
| Color | Beige |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

T24454 | Weeping Blossom, White - Thibaut Wallpaper
T24454 | Weeping Blossom, White - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T24454 |
| Pattern Name | Weeping Blossom |
| Collection | Yutori |
| Width | 27 in (68.58 cm) |
| Match | Straight Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Non Woven Wallpaper |
| Single Roll Area | 30.38 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.5 yd (4.11 m) |
| Double Roll Area | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 9 yd (8.23 m) |
| Color | Beige |
| Theme | Botanical |
Original: $176.00
-65%$176.00
$61.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T24454 |
| Pattern Name | Weeping Blossom |
| Collection | Yutori |
| Width | 27 in (68.58 cm) |
| Match | Straight Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Non Woven Wallpaper |
| Single Roll Area | 30.38 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.5 yd (4.11 m) |
| Double Roll Area | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 9 yd (8.23 m) |
| Color | Beige |
| Theme | Botanical |














