T34089 | Copenhagen, Cream - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T34089 |
| Pattern Name | Copenhagen |
| Collection | Texture Resource 9 |
| Width | 26 in (66.04 cm) |
| Match | Random Match Reverse Hang |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Embossed Vinyl |
| Single Roll Area | 30.35 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.67 yd (4.27 m) |
| Double Roll Area | 60.71 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 9.34 yd (8.54 m) |
| Color | Beige |
| Theme | Textured |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

T34089 | Copenhagen, Cream - Thibaut Wallpaper
T34089 | Copenhagen, Cream - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T34089 |
| Pattern Name | Copenhagen |
| Collection | Texture Resource 9 |
| Width | 26 in (66.04 cm) |
| Match | Random Match Reverse Hang |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Embossed Vinyl |
| Single Roll Area | 30.35 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.67 yd (4.27 m) |
| Double Roll Area | 60.71 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 9.34 yd (8.54 m) |
| Color | Beige |
| Theme | Textured |
Original: $110.40
-65%$110.40
$38.64Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T34089 |
| Pattern Name | Copenhagen |
| Collection | Texture Resource 9 |
| Width | 26 in (66.04 cm) |
| Match | Random Match Reverse Hang |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Embossed Vinyl |
| Single Roll Area | 30.35 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.67 yd (4.27 m) |
| Double Roll Area | 60.71 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 9.34 yd (8.54 m) |
| Color | Beige |
| Theme | Textured |














