W0191/01 | Serengeti, Pink Ombre - Clarke And Clarke Wallpaper
Price and sold by the 11 yard Roll.
Select Clarke And Clarke Wallpaper SKU W0191/01 pattern name Serengeti from the collection Clarke & Clarke Breegan Jane Wallcovering. Enjoy this BLUSH WP Ombre Wallpaper. Swatches always available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0191/01 |
| Pattern Name | Serengeti |
| Collection | Clarke & Clarke Breegan Jane Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 20.47" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | EMBOSSED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Ombre |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W0191/01 | Serengeti, Pink Ombre - Clarke And Clarke Wallpaper
W0191/01 | Serengeti, Pink Ombre - Clarke And Clarke Wallpaper
Price and sold by the 11 yard Roll.
Select Clarke And Clarke Wallpaper SKU W0191/01 pattern name Serengeti from the collection Clarke & Clarke Breegan Jane Wallcovering. Enjoy this BLUSH WP Ombre Wallpaper. Swatches always available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0191/01 |
| Pattern Name | Serengeti |
| Collection | Clarke & Clarke Breegan Jane Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 20.47" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | EMBOSSED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Ombre |
$190.58
W0191/01 | Serengeti, Pink Ombre - Clarke And Clarke Wallpaper—
$190.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Price and sold by the 11 yard Roll.
Select Clarke And Clarke Wallpaper SKU W0191/01 pattern name Serengeti from the collection Clarke & Clarke Breegan Jane Wallcovering. Enjoy this BLUSH WP Ombre Wallpaper. Swatches always available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0191/01 |
| Pattern Name | Serengeti |
| Collection | Clarke & Clarke Breegan Jane Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 20.47" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | EMBOSSED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Ombre |






