W0192/06 | Xan, Beige Organic Textures - Clarke And Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0192/06 |
| Pattern Name | Xan |
| Collection | Clarke & Clarke Breegan Jane Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 20.47" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | EMBOSSED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Organic Textures |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W0192/06 | Xan, Beige Organic Textures - Clarke And Clarke Wallpaper
W0192/06 | Xan, Beige Organic Textures - Clarke And Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0192/06 |
| Pattern Name | Xan |
| Collection | Clarke & Clarke Breegan Jane Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 20.47" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | EMBOSSED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Organic Textures |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0192/06 |
| Pattern Name | Xan |
| Collection | Clarke & Clarke Breegan Jane Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 20.47" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | EMBOSSED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Organic Textures |














