W0210/01 | Sirpo, Neutral Fabric Texture - Clarke And Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0210/01 |
| Pattern Name | Sirpo |
| Collection | Clarke & Clarke Expressions Performance Wallcovering |
| Width | 21" |
| Vert. Repeat | 21" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | TYPE II VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Neutral |
| Theme | Fabric Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W0210/01 | Sirpo, Neutral Fabric Texture - Clarke And Clarke Wallpaper
W0210/01 | Sirpo, Neutral Fabric Texture - Clarke And Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0210/01 |
| Pattern Name | Sirpo |
| Collection | Clarke & Clarke Expressions Performance Wallcovering |
| Width | 21" |
| Vert. Repeat | 21" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | TYPE II VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Neutral |
| Theme | Fabric Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0210/01 |
| Pattern Name | Sirpo |
| Collection | Clarke & Clarke Expressions Performance Wallcovering |
| Width | 21" |
| Vert. Repeat | 21" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | TYPE II VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Neutral |
| Theme | Fabric Texture |












