W4284-50 | Kravet Design, W4284-50 Trees - Kravet Wallpaper
| Brand | Kravet |
| Pattern Number | W4284.50.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Classics |
| Width | 66.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 66.5" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4284-50 | Kravet Design, W4284-50 Trees - Kravet Wallpaper
W4284-50 | Kravet Design, W4284-50 Trees - Kravet Wallpaper
| Brand | Kravet |
| Pattern Number | W4284.50.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Classics |
| Width | 66.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 66.5" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Trees |
Original: $313.50
-65%$313.50
$109.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet |
| Pattern Number | W4284.50.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Classics |
| Width | 66.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 66.5" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Trees |











