W4336-1611 | Kravet Design, Beige Stripes - Kravet Design Wallpaper - W4336.1611.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4336.1611.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Modern Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 80%;ACRYLIC LATEX - 20% |
| Finish | PAPER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4336-1611 | Kravet Design, Beige Stripes - Kravet Design Wallpaper - W4336.1611.0
W4336-1611 | Kravet Design, Beige Stripes - Kravet Design Wallpaper - W4336.1611.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4336.1611.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Modern Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 80%;ACRYLIC LATEX - 20% |
| Finish | PAPER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
| Notes | 0 |
Original: $119.93
-65%$119.93
$41.98Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4336.1611.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Modern Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 80%;ACRYLIC LATEX - 20% |
| Finish | PAPER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
| Notes | 0 |














