W4353-1611 | Mozart Wp, Beige Stripes - Kravet Couture Wallpaper - W4353.1611.0
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4353.1611.0 |
| Pattern Name | Mozart Wp |
| Collection | Missoni Home Wallcoverings 05 |
| Width | 40" |
| Vert. Repeat | 23.625" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4353-1611 | Mozart Wp, Beige Stripes - Kravet Couture Wallpaper - W4353.1611.0
W4353-1611 | Mozart Wp, Beige Stripes - Kravet Couture Wallpaper - W4353.1611.0
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4353.1611.0 |
| Pattern Name | Mozart Wp |
| Collection | Missoni Home Wallcoverings 05 |
| Width | 40" |
| Vert. Repeat | 23.625" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
| Notes | 0 |
Original: $307.05
-65%$307.05
$107.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4353.1611.0 |
| Pattern Name | Mozart Wp |
| Collection | Missoni Home Wallcoverings 05 |
| Width | 40" |
| Vert. Repeat | 23.625" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
| Notes | 0 |














