W4368-21 | Kravet Design, Grey Plaid - Kravet Design Wallpaper - W4368.21.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4368.21.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Club Room |
| Width | 25" |
| Vert. Repeat | 5" |
| Horz. Repeat | 25" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | PAPER BACKED ;PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Grey |
| Theme | Plaid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4368-21 | Kravet Design, Grey Plaid - Kravet Design Wallpaper - W4368.21.0
W4368-21 | Kravet Design, Grey Plaid - Kravet Design Wallpaper - W4368.21.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4368.21.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Club Room |
| Width | 25" |
| Vert. Repeat | 5" |
| Horz. Repeat | 25" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | PAPER BACKED ;PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Grey |
| Theme | Plaid |
| Notes | 0 |
Original: $568.58
-65%$568.58
$199.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4368.21.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Club Room |
| Width | 25" |
| Vert. Repeat | 5" |
| Horz. Repeat | 25" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | PAPER BACKED ;PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Grey |
| Theme | Plaid |
| Notes | 0 |
















