W4412-1 | Kravet Design, Neutral Solid - Kravet Wallpaper - W4412.1.0
This pattern is priced by the yard minimum 8 yard then 8 yard increments.
Looking for Kravet Wallpaper SKU# W4412.1.0 pattern name Kravet Design from the collection Ronald Redding Astoria. Enjoy this W4412-1 Solid Wallpaper. Swatches always available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4412.1.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Astoria |
| Width | 36" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Neutral |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4412-1 | Kravet Design, Neutral Solid - Kravet Wallpaper - W4412.1.0
W4412-1 | Kravet Design, Neutral Solid - Kravet Wallpaper - W4412.1.0
This pattern is priced by the yard minimum 8 yard then 8 yard increments.
Looking for Kravet Wallpaper SKU# W4412.1.0 pattern name Kravet Design from the collection Ronald Redding Astoria. Enjoy this W4412-1 Solid Wallpaper. Swatches always available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4412.1.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Astoria |
| Width | 36" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Neutral |
| Theme | Solid |
$58.98
W4412-1 | Kravet Design, Neutral Solid - Kravet Wallpaper - W4412.1.0—
$58.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard minimum 8 yard then 8 yard increments.
Looking for Kravet Wallpaper SKU# W4412.1.0 pattern name Kravet Design from the collection Ronald Redding Astoria. Enjoy this W4412-1 Solid Wallpaper. Swatches always available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4412.1.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Astoria |
| Width | 36" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Neutral |
| Theme | Solid |












