W4412-11 | Kravet Design, Grey Solid - Kravet Wallpaper - W4412.11.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4412.11.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Astoria |
| Width | 36" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4412-11 | Kravet Design, Grey Solid - Kravet Wallpaper - W4412.11.0
W4412-11 | Kravet Design, Grey Solid - Kravet Wallpaper - W4412.11.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4412.11.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Astoria |
| Width | 36" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
Original: $58.98
-65%$58.98
$20.64Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4412.11.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Astoria |
| Width | 36" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |












