W4415-106 | Kravet Design, Beige Botanical - Kravet Design Wallpaper - W4415.106.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4415.106.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Astoria |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 24" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Botanical |
| Notes | STRAIGHT MATCH |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4415-106 | Kravet Design, Beige Botanical - Kravet Design Wallpaper - W4415.106.0
W4415-106 | Kravet Design, Beige Botanical - Kravet Design Wallpaper - W4415.106.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4415.106.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Astoria |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 24" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Botanical |
| Notes | STRAIGHT MATCH |
Original: $149.93
-65%$149.93
$52.48Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4415.106.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Astoria |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 24" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Botanical |
| Notes | STRAIGHT MATCH |














