W7900-01 | Byzance Lodhi Gold - Osborne & Little Wallpaper
Priced Per 10 Yard Roll.
Looking for Osborne & Little Wallpaper Pattern# W7900-01 pattern name Byzance Lodhi Gold color name Multi Color. Enjoy this extraordinary wallpaper. Cuttings are available always. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7900-01 |
| Pattern Name | Byzance Lodhi Gold |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 70cm (10 yds x 27½) 6.3m² (7½yd²) |
| Match | 160 |
| Repeat CM (INS) | 120 (47¼)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W7900-01 | Byzance Lodhi Gold - Osborne & Little Wallpaper
W7900-01 | Byzance Lodhi Gold - Osborne & Little Wallpaper
Priced Per 10 Yard Roll.
Looking for Osborne & Little Wallpaper Pattern# W7900-01 pattern name Byzance Lodhi Gold color name Multi Color. Enjoy this extraordinary wallpaper. Cuttings are available always. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7900-01 |
| Pattern Name | Byzance Lodhi Gold |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 70cm (10 yds x 27½) 6.3m² (7½yd²) |
| Match | 160 |
| Repeat CM (INS) | 120 (47¼)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Trees |
$492.80
W7900-01 | Byzance Lodhi Gold - Osborne & Little Wallpaper—
$492.80
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per 10 Yard Roll.
Looking for Osborne & Little Wallpaper Pattern# W7900-01 pattern name Byzance Lodhi Gold color name Multi Color. Enjoy this extraordinary wallpaper. Cuttings are available always. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7900-01 |
| Pattern Name | Byzance Lodhi Gold |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 70cm (10 yds x 27½) 6.3m² (7½yd²) |
| Match | 160 |
| Repeat CM (INS) | 120 (47¼)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Trees |












