W7902-03 | Byzance Mayani Olive - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7902-03 |
| Pattern Name | Byzance Mayani Olive |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) 4.68m² (5¾yd²) |
| Match | 160 |
| Repeat CM (INS) | 85 (33½)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W7902-03 | Byzance Mayani Olive - Osborne & Little Wallpaper
W7902-03 | Byzance Mayani Olive - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7902-03 |
| Pattern Name | Byzance Mayani Olive |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) 4.68m² (5¾yd²) |
| Match | 160 |
| Repeat CM (INS) | 85 (33½)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Tropical |
Original: $291.20
-65%$291.20
$101.92Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7902-03 |
| Pattern Name | Byzance Mayani Olive |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) 4.68m² (5¾yd²) |
| Match | 160 |
| Repeat CM (INS) | 85 (33½)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Tropical |












