W7904-02 | Byzance Samrina Ivory/Gilver - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7904-02 |
| Pattern Name | Byzance Samrina Ivory/Gilver |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) 5.2m² (6.2 yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 42 (16½)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Global |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W7904-02 | Byzance Samrina Ivory/Gilver - Osborne & Little Wallpaper
W7904-02 | Byzance Samrina Ivory/Gilver - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7904-02 |
| Pattern Name | Byzance Samrina Ivory/Gilver |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) 5.2m² (6.2 yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 42 (16½)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Global |
Original: $291.20
-65%$291.20
$101.92Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7904-02 |
| Pattern Name | Byzance Samrina Ivory/Gilver |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) 5.2m² (6.2 yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 42 (16½)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Global |














