W7905-02 | Byzance Samode Charcoal/Eucalyptus - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7905-02 |
| Pattern Name | Byzance Samode Charcoal/Eucalyptus |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) 4.68m² (5¾yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 64 (25¼)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Jacobean |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W7905-02 | Byzance Samode Charcoal/Eucalyptus - Osborne & Little Wallpaper
W7905-02 | Byzance Samode Charcoal/Eucalyptus - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7905-02 |
| Pattern Name | Byzance Samode Charcoal/Eucalyptus |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) 4.68m² (5¾yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 64 (25¼)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Jacobean |
Original: $291.20
-65%$291.20
$101.92Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7905-02 |
| Pattern Name | Byzance Samode Charcoal/Eucalyptus |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) 4.68m² (5¾yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 64 (25¼)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Jacobean |












