W7906-01 | Byzance Taniska Coral - Osborne & Little Wallpaper
Priced Per 10 Yard Roll.
Shop Osborne & Little Wallpaper SKU W7906-01 pattern name Byzance Taniska Coral color name Red. Enjoy this extraordinary wallpaper. Swatches are always available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7906-01 |
| Pattern Name | Byzance Taniska Coral |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) 4.68m² (5¾yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 97 (38¼)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Red |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W7906-01 | Byzance Taniska Coral - Osborne & Little Wallpaper
W7906-01 | Byzance Taniska Coral - Osborne & Little Wallpaper
Priced Per 10 Yard Roll.
Shop Osborne & Little Wallpaper SKU W7906-01 pattern name Byzance Taniska Coral color name Red. Enjoy this extraordinary wallpaper. Swatches are always available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7906-01 |
| Pattern Name | Byzance Taniska Coral |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) 4.68m² (5¾yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 97 (38¼)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Red |
| Theme | Trees |
$291.20
W7906-01 | Byzance Taniska Coral - Osborne & Little Wallpaper—
$291.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per 10 Yard Roll.
Shop Osborne & Little Wallpaper SKU W7906-01 pattern name Byzance Taniska Coral color name Red. Enjoy this extraordinary wallpaper. Swatches are always available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7906-01 |
| Pattern Name | Byzance Taniska Coral |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) 4.68m² (5¾yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 97 (38¼)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Red |
| Theme | Trees |












