W7920-04 | Byzance Selene Sovereign - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7920-04 |
| Pattern Name | Byzance Selene Sovereign |
| WEIGHT GSM | 170 |
| Width | 10m x 1m (11 yds x 39⅓) 10m² (12yd²) |
| Match | 170 |
| Repeat CM (INS) | 102 (40¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Distressed Textures |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W7920-04 | Byzance Selene Sovereign - Osborne & Little Wallpaper
W7920-04 | Byzance Selene Sovereign - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7920-04 |
| Pattern Name | Byzance Selene Sovereign |
| WEIGHT GSM | 170 |
| Width | 10m x 1m (11 yds x 39⅓) 10m² (12yd²) |
| Match | 170 |
| Repeat CM (INS) | 102 (40¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Distressed Textures |
Original: $977.20
-65%$977.20
$342.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7920-04 |
| Pattern Name | Byzance Selene Sovereign |
| WEIGHT GSM | 170 |
| Width | 10m x 1m (11 yds x 39⅓) 10m² (12yd²) |
| Match | 170 |
| Repeat CM (INS) | 102 (40¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Distressed Textures |











