W7930-09 | Papyrus Bamboo - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7930-09 |
| Pattern Name | Papyrus Bamboo |
| WEIGHT GSM | 260 |
| Width | 5.5m x 91.5cm (6 yds x 1 yd) 5.03 m² (6 yd²) |
| Match | 260 |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | CN |
| Color | Beige |
| Theme | Fabric Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W7930-09 | Papyrus Bamboo - Osborne & Little Wallpaper
W7930-09 | Papyrus Bamboo - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7930-09 |
| Pattern Name | Papyrus Bamboo |
| WEIGHT GSM | 260 |
| Width | 5.5m x 91.5cm (6 yds x 1 yd) 5.03 m² (6 yd²) |
| Match | 260 |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | CN |
| Color | Beige |
| Theme | Fabric Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7930-09 |
| Pattern Name | Papyrus Bamboo |
| WEIGHT GSM | 260 |
| Width | 5.5m x 91.5cm (6 yds x 1 yd) 5.03 m² (6 yd²) |
| Match | 260 |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | CN |
| Color | Beige |
| Theme | Fabric Texture |














