W7970-01 | Paramo Vinyls Margay Wheat - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7970-01 |
| Pattern Name | Paramo Vinyls Margay Wheat |
| WEIGHT GSM | 3.2 |
| Width | 10m x 68.5cm (11yds x 27ins) |
| Match | 3.2 |
| Repeat CM (INS) | 69 (27) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Textured |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W7970-01 | Paramo Vinyls Margay Wheat - Osborne & Little Wallpaper
W7970-01 | Paramo Vinyls Margay Wheat - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7970-01 |
| Pattern Name | Paramo Vinyls Margay Wheat |
| WEIGHT GSM | 3.2 |
| Width | 10m x 68.5cm (11yds x 27ins) |
| Match | 3.2 |
| Repeat CM (INS) | 69 (27) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Textured |
Original: $256.20
-65%$256.20
$89.67Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7970-01 |
| Pattern Name | Paramo Vinyls Margay Wheat |
| WEIGHT GSM | 3.2 |
| Width | 10m x 68.5cm (11yds x 27ins) |
| Match | 3.2 |
| Repeat CM (INS) | 69 (27) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Textured |














