W7980-03 | Alberti Bramante Stripe Lemon - Osborne & Little Wallpaper
Priced Per 11 Yard Roll.
Purchase Osborne & Little Wallpaper Item W7980-03 pattern name Alberti Bramante Stripe Lemon color name Yellow. Enjoy this charming wallpaper. Memo are available always. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7980-03 |
| Pattern Name | Alberti Bramante Stripe Lemon |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ ins) |
| Match | 1.3 |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Yellow |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W7980-03 | Alberti Bramante Stripe Lemon - Osborne & Little Wallpaper
W7980-03 | Alberti Bramante Stripe Lemon - Osborne & Little Wallpaper
Priced Per 11 Yard Roll.
Purchase Osborne & Little Wallpaper Item W7980-03 pattern name Alberti Bramante Stripe Lemon color name Yellow. Enjoy this charming wallpaper. Memo are available always. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7980-03 |
| Pattern Name | Alberti Bramante Stripe Lemon |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ ins) |
| Match | 1.3 |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Yellow |
| Theme | Stripes |
$175.00
W7980-03 | Alberti Bramante Stripe Lemon - Osborne & Little Wallpaper—
$175.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per 11 Yard Roll.
Purchase Osborne & Little Wallpaper Item W7980-03 pattern name Alberti Bramante Stripe Lemon color name Yellow. Enjoy this charming wallpaper. Memo are available always. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7980-03 |
| Pattern Name | Alberti Bramante Stripe Lemon |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ ins) |
| Match | 1.3 |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Yellow |
| Theme | Stripes |












