W7980-05 | Alberti Bramante Stripe Charcoal - Osborne & Little Wallpaper
Priced Per 11 Yard Roll.
Search Osborne & Little Wallpaper Item# W7980-05 pattern name Alberti Bramante Stripe Charcoal color name Grey. Enjoy this stunning wallpaper. Memo are available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7980-05 |
| Pattern Name | Alberti Bramante Stripe Charcoal |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ ins) |
| Match | 1.3 |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W7980-05 | Alberti Bramante Stripe Charcoal - Osborne & Little Wallpaper
W7980-05 | Alberti Bramante Stripe Charcoal - Osborne & Little Wallpaper
Priced Per 11 Yard Roll.
Search Osborne & Little Wallpaper Item# W7980-05 pattern name Alberti Bramante Stripe Charcoal color name Grey. Enjoy this stunning wallpaper. Memo are available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7980-05 |
| Pattern Name | Alberti Bramante Stripe Charcoal |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ ins) |
| Match | 1.3 |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Stripes |
$175.00
W7980-05 | Alberti Bramante Stripe Charcoal - Osborne & Little Wallpaper—
$175.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per 11 Yard Roll.
Search Osborne & Little Wallpaper Item# W7980-05 pattern name Alberti Bramante Stripe Charcoal color name Grey. Enjoy this stunning wallpaper. Memo are available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7980-05 |
| Pattern Name | Alberti Bramante Stripe Charcoal |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ ins) |
| Match | 1.3 |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Stripes |












