W7980-06 | Alberti Bramante Stripe Linen - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7980-06 |
| Pattern Name | Alberti Bramante Stripe Linen |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ ins) |
| Match | 1.3 |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W7980-06 | Alberti Bramante Stripe Linen - Osborne & Little Wallpaper
W7980-06 | Alberti Bramante Stripe Linen - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7980-06 |
| Pattern Name | Alberti Bramante Stripe Linen |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ ins) |
| Match | 1.3 |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
Original: $175.00
-65%$175.00
$61.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7980-06 |
| Pattern Name | Alberti Bramante Stripe Linen |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ ins) |
| Match | 1.3 |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |














