W7981-07 | Alberti Ligorio Stripe Coral - Osborne & Little Wallpaper
Priced Per 11 Yard Roll.
Search Osborne & Little Wallpaper Product# W7981-07 pattern name Alberti Ligorio Stripe Coral color name Pink. Enjoy this stylish wallpaper. Swatches are always available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7981-07 |
| Pattern Name | Alberti Ligorio Stripe Coral |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ ins) |
| Match | 1.3 |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W7981-07 | Alberti Ligorio Stripe Coral - Osborne & Little Wallpaper
W7981-07 | Alberti Ligorio Stripe Coral - Osborne & Little Wallpaper
Priced Per 11 Yard Roll.
Search Osborne & Little Wallpaper Product# W7981-07 pattern name Alberti Ligorio Stripe Coral color name Pink. Enjoy this stylish wallpaper. Swatches are always available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7981-07 |
| Pattern Name | Alberti Ligorio Stripe Coral |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ ins) |
| Match | 1.3 |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Stripes |
$175.00
W7981-07 | Alberti Ligorio Stripe Coral - Osborne & Little Wallpaper—
$175.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per 11 Yard Roll.
Search Osborne & Little Wallpaper Product# W7981-07 pattern name Alberti Ligorio Stripe Coral color name Pink. Enjoy this stylish wallpaper. Swatches are always available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7981-07 |
| Pattern Name | Alberti Ligorio Stripe Coral |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ ins) |
| Match | 1.3 |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Stripes |












