W8033-05 | Ananda Karuna Aqua/Raspberry - Osborne & Little Wallpaper
Priced Per 10 Yard Roll.
Save on Osborne & Little Wallpaper SKU W8033-05 pattern name Ananda Karuna Aqua/Raspberry color name Pink. Enjoy this popular wallpaper. Memo are available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8033-05 |
| Pattern Name | Ananda Karuna Aqua/Raspberry |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 77 (30⅓) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W8033-05 | Ananda Karuna Aqua/Raspberry - Osborne & Little Wallpaper
W8033-05 | Ananda Karuna Aqua/Raspberry - Osborne & Little Wallpaper
Priced Per 10 Yard Roll.
Save on Osborne & Little Wallpaper SKU W8033-05 pattern name Ananda Karuna Aqua/Raspberry color name Pink. Enjoy this popular wallpaper. Memo are available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8033-05 |
| Pattern Name | Ananda Karuna Aqua/Raspberry |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 77 (30⅓) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Trees |
$348.60
W8033-05 | Ananda Karuna Aqua/Raspberry - Osborne & Little Wallpaper—
$348.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per 10 Yard Roll.
Save on Osborne & Little Wallpaper SKU W8033-05 pattern name Ananda Karuna Aqua/Raspberry color name Pink. Enjoy this popular wallpaper. Memo are available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8033-05 |
| Pattern Name | Ananda Karuna Aqua/Raspberry |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 77 (30⅓) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Trees |












