W8036-03 | Ananda Salento Olive/Terracotta - Osborne & Little Wallpaper
Priced Per 10 Yard Roll.
Find Osborne & Little Wallpaper Pattern number W8036-03 pattern name Ananda Salento Olive/Terracotta color name Multi Color. Enjoy this stylish wallpaper. Cuttings are available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8036-03 |
| Pattern Name | Ananda Salento Olive/Terracotta |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 74 (29) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W8036-03 | Ananda Salento Olive/Terracotta - Osborne & Little Wallpaper
W8036-03 | Ananda Salento Olive/Terracotta - Osborne & Little Wallpaper
Priced Per 10 Yard Roll.
Find Osborne & Little Wallpaper Pattern number W8036-03 pattern name Ananda Salento Olive/Terracotta color name Multi Color. Enjoy this stylish wallpaper. Cuttings are available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8036-03 |
| Pattern Name | Ananda Salento Olive/Terracotta |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 74 (29) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Tropical |
$348.60
W8036-03 | Ananda Salento Olive/Terracotta - Osborne & Little Wallpaper—
$348.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per 10 Yard Roll.
Find Osborne & Little Wallpaper Pattern number W8036-03 pattern name Ananda Salento Olive/Terracotta color name Multi Color. Enjoy this stylish wallpaper. Cuttings are available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8036-03 |
| Pattern Name | Ananda Salento Olive/Terracotta |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 74 (29) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Tropical |












