W8121-05 | Belvedere Mysore Stone/Celadon - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8121-05 |
| Pattern Name | Belvedere Mysore Stone/Celadon |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 32 (12½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Orange |
| Theme | Fruit |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W8121-05 | Belvedere Mysore Stone/Celadon - Osborne & Little Wallpaper
W8121-05 | Belvedere Mysore Stone/Celadon - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8121-05 |
| Pattern Name | Belvedere Mysore Stone/Celadon |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 32 (12½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Orange |
| Theme | Fruit |
Original: $329.00
-65%$329.00
$115.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8121-05 |
| Pattern Name | Belvedere Mysore Stone/Celadon |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 32 (12½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Orange |
| Theme | Fruit |


















