W8126-06 | Belvedere Dufy Leaf Charcoal - Osborne & Little Wallpaper
Priced Per 10 Yard Roll.
Order Osborne & Little Wallpaper Item# W8126-06 pattern name Belvedere Dufy Leaf Charcoal color name Grey. Enjoy this superb wallpaper. Cuttings are available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8126-06 |
| Pattern Name | Belvedere Dufy Leaf Charcoal |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 46 (18) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Leaves |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W8126-06 | Belvedere Dufy Leaf Charcoal - Osborne & Little Wallpaper
W8126-06 | Belvedere Dufy Leaf Charcoal - Osborne & Little Wallpaper
Priced Per 10 Yard Roll.
Order Osborne & Little Wallpaper Item# W8126-06 pattern name Belvedere Dufy Leaf Charcoal color name Grey. Enjoy this superb wallpaper. Cuttings are available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8126-06 |
| Pattern Name | Belvedere Dufy Leaf Charcoal |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 46 (18) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Leaves |
$277.20
W8126-06 | Belvedere Dufy Leaf Charcoal - Osborne & Little Wallpaper—
$277.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per 10 Yard Roll.
Order Osborne & Little Wallpaper Item# W8126-06 pattern name Belvedere Dufy Leaf Charcoal color name Grey. Enjoy this superb wallpaper. Cuttings are available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8126-06 |
| Pattern Name | Belvedere Dufy Leaf Charcoal |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 46 (18) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Leaves |












