Wjr6822D0001 | Botany Bay | Wallcovering, Sky Multi - Old World Weavers Fabric
| Brand | Old World Weavers |
| Pattern Number | WJR6822D0001 |
| Pattern Name | Botany Bay | Wallcovering |
| Collection | Woodland Estate |
| Width | 27" |
| Match | HALF DROP |
| Pattern Repeat Length | 42.91" |
| Pattern Repeat Width | 27" |
| FIBER CONTENT | 0 |
| END-USE QUALITY | 0 |
| Color | Multi Color |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Wjr6822D0001 | Botany Bay | Wallcovering, Sky Multi - Old World Weavers Fabric
Wjr6822D0001 | Botany Bay | Wallcovering, Sky Multi - Old World Weavers Fabric
| Brand | Old World Weavers |
| Pattern Number | WJR6822D0001 |
| Pattern Name | Botany Bay | Wallcovering |
| Collection | Woodland Estate |
| Width | 27" |
| Match | HALF DROP |
| Pattern Repeat Length | 42.91" |
| Pattern Repeat Width | 27" |
| FIBER CONTENT | 0 |
| END-USE QUALITY | 0 |
| Color | Multi Color |
| Theme | Animals |
Original: $498.00
-65%$498.00
$174.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Old World Weavers |
| Pattern Number | WJR6822D0001 |
| Pattern Name | Botany Bay | Wallcovering |
| Collection | Woodland Estate |
| Width | 27" |
| Match | HALF DROP |
| Pattern Repeat Length | 42.91" |
| Pattern Repeat Width | 27" |
| FIBER CONTENT | 0 |
| END-USE QUALITY | 0 |
| Color | Multi Color |
| Theme | Animals |












