Ygl7050 | Natural Palette Resource, Elegant Linen Shell - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | YGL7050 |
| Pattern Name | Elegant Linen Shell |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Linen |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Beige |
| Theme | Textured |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Ygl7050 | Natural Palette Resource, Elegant Linen Shell - Ronald Redding Wallpaper
Ygl7050 | Natural Palette Resource, Elegant Linen Shell - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | YGL7050 |
| Pattern Name | Elegant Linen Shell |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Linen |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Beige |
| Theme | Textured |
Original: $51.00
-65%$51.00
$17.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | YGL7050 |
| Pattern Name | Elegant Linen Shell |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Linen |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Beige |
| Theme | Textured |














