Ygl7072 | Natural Palette Resource, Horizon Abaca Shell - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | YGL7072 |
| Pattern Name | Horizon Abaca Shell |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Abaca Grasscloth |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Pink |
| Theme | Grasscloth |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Ygl7072 | Natural Palette Resource, Horizon Abaca Shell - Ronald Redding Wallpaper
Ygl7072 | Natural Palette Resource, Horizon Abaca Shell - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | YGL7072 |
| Pattern Name | Horizon Abaca Shell |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Abaca Grasscloth |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Pink |
| Theme | Grasscloth |
Original: $89.25
-65%$89.25
$31.24Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | YGL7072 |
| Pattern Name | Horizon Abaca Shell |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Abaca Grasscloth |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Pink |
| Theme | Grasscloth |













