Ygl7093 | Natural Palette Resource, Twist Paperweave Wheat - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | YGL7093 |
| Pattern Name | Twist Paperweave Wheat |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper Weave |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Beige |
| Theme | Organic Textures |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ygl7093 | Natural Palette Resource, Twist Paperweave Wheat - Ronald Redding Wallpaper
Ygl7093 | Natural Palette Resource, Twist Paperweave Wheat - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | YGL7093 |
| Pattern Name | Twist Paperweave Wheat |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper Weave |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Beige |
| Theme | Organic Textures |
Original: $46.75
-65%$46.75
$16.36Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | YGL7093 |
| Pattern Name | Twist Paperweave Wheat |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper Weave |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Beige |
| Theme | Organic Textures |














