Zm2815 | Artisan Studio, Little Garden Neutral & Pearl - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | ZM2815 |
| Pattern Name | Little Garden Neutral & Pearl |
| Collection | Artisan Studio |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.5" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Beige |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Zm2815 | Artisan Studio, Little Garden Neutral & Pearl - York Wallpaper
Zm2815 | Artisan Studio, Little Garden Neutral & Pearl - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | ZM2815 |
| Pattern Name | Little Garden Neutral & Pearl |
| Collection | Artisan Studio |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.5" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Beige |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | ZM2815 |
| Pattern Name | Little Garden Neutral & Pearl |
| Collection | Artisan Studio |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.5" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Beige |
| Theme | Tropical |














