Zm2855 | Artisan Studio, La Vitre Plaid Graphite - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | ZM2855 |
| Pattern Name | La Vitre Plaid Graphite |
| Collection | Artisan Studio |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Zm2855 | Artisan Studio, La Vitre Plaid Graphite - York Wallpaper
Zm2855 | Artisan Studio, La Vitre Plaid Graphite - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | ZM2855 |
| Pattern Name | La Vitre Plaid Graphite |
| Collection | Artisan Studio |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Geometric |
Original: $127.50
-65%$127.50
$44.62Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | ZM2855 |
| Pattern Name | La Vitre Plaid Graphite |
| Collection | Artisan Studio |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Geometric |






















