12049 | Ava Green Tea - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12049 |
| Pattern Name | Ava Green Tea |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12049 | Ava Green Tea - Mag Fabric
12049 | Ava Green Tea - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12049 |
| Pattern Name | Ava Green Tea |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Texture |
Original: $47.60
-65%$47.60
$16.66Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12049 |
| Pattern Name | Ava Green Tea |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Texture |












