12132 | Lavishe Peridot - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12132 |
| Pattern Name | Lavishe Peridot |
| Width | 55.5" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12132 | Lavishe Peridot - Mag Fabric
12132 | Lavishe Peridot - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12132 |
| Pattern Name | Lavishe Peridot |
| Width | 55.5" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Solid |
Original: $54.40
-65%$54.40
$19.04Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12132 |
| Pattern Name | Lavishe Peridot |
| Width | 55.5" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Solid |












