12161 | Dunbar Jungle - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12161 |
| Pattern Name | Dunbar Jungle |
| Width | 56"" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% Polyester |
| Double Rubs | 50000 |
| Cleaning Code | W |
| Color | Green |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12161 | Dunbar Jungle - Mag Fabric
12161 | Dunbar Jungle - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12161 |
| Pattern Name | Dunbar Jungle |
| Width | 56"" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% Polyester |
| Double Rubs | 50000 |
| Cleaning Code | W |
| Color | Green |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12161 |
| Pattern Name | Dunbar Jungle |
| Width | 56"" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% Polyester |
| Double Rubs | 50000 |
| Cleaning Code | W |
| Color | Green |
| Theme | Texture |












