12195 | Duck Hunt Cotton - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12195 |
| Pattern Name | Duck Hunt Cotton |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 13.5" |
| Vertical Repeat | 13.5" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 10000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Novelty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12195 | Duck Hunt Cotton - Mag Fabric
12195 | Duck Hunt Cotton - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12195 |
| Pattern Name | Duck Hunt Cotton |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 13.5" |
| Vertical Repeat | 13.5" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 10000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Novelty |
Original: $81.60
-65%$81.60
$28.56Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12195 |
| Pattern Name | Duck Hunt Cotton |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 13.5" |
| Vertical Repeat | 13.5" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 10000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Novelty |












