12196 | Saturn Rings - Mag Fabric
Priced Per Yard. 58 Yard Minimum.
Acquire Mag Fabric pattern name Saturn Rings Item 12196 color Beige theme Contemporary. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12196 |
| Pattern Name | Saturn Rings |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 28.25" |
| Vertical Repeat | 14.25" |
| Content | 62% VISCOSE, 38% POLYESTER |
| Double Rubs | 30000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Contemporary |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12196 | Saturn Rings - Mag Fabric
12196 | Saturn Rings - Mag Fabric
Priced Per Yard. 58 Yard Minimum.
Acquire Mag Fabric pattern name Saturn Rings Item 12196 color Beige theme Contemporary. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12196 |
| Pattern Name | Saturn Rings |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 28.25" |
| Vertical Repeat | 14.25" |
| Content | 62% VISCOSE, 38% POLYESTER |
| Double Rubs | 30000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Contemporary |
$37.48
Original: $107.10
-65%12196 | Saturn Rings - Mag Fabric—
$107.10
$37.48Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per Yard. 58 Yard Minimum.
Acquire Mag Fabric pattern name Saturn Rings Item 12196 color Beige theme Contemporary. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12196 |
| Pattern Name | Saturn Rings |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 28.25" |
| Vertical Repeat | 14.25" |
| Content | 62% VISCOSE, 38% POLYESTER |
| Double Rubs | 30000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Contemporary |

