12199 | Yelner Earth - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12199 |
| Pattern Name | Yelner Earth |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 90% POLYESTER, 10% COTTON |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12199 | Yelner Earth - Mag Fabric
12199 | Yelner Earth - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12199 |
| Pattern Name | Yelner Earth |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 90% POLYESTER, 10% COTTON |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12199 |
| Pattern Name | Yelner Earth |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 90% POLYESTER, 10% COTTON |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Texture |












