12201 | Maiden Leaf - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12201 |
| Pattern Name | Maiden Leaf |
| Width | 51" |
| Horizontal Repeat | 17" |
| Vertical Repeat | 14.75" |
| Content | 60% COTTON, 40% LINEN |
| Double Rubs | 20000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Leaf |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12201 | Maiden Leaf - Mag Fabric
12201 | Maiden Leaf - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12201 |
| Pattern Name | Maiden Leaf |
| Width | 51" |
| Horizontal Repeat | 17" |
| Vertical Repeat | 14.75" |
| Content | 60% COTTON, 40% LINEN |
| Double Rubs | 20000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Leaf |
Original: $266.90
-65%$266.90
$93.41Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12201 |
| Pattern Name | Maiden Leaf |
| Width | 51" |
| Horizontal Repeat | 17" |
| Vertical Repeat | 14.75" |
| Content | 60% COTTON, 40% LINEN |
| Double Rubs | 20000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Leaf |












