12210 | Leif Pistachio - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12210 |
| Pattern Name | Leif Pistachio |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 3.375" |
| Vertical Repeat | 3.75" |
| Content | 57% POLYESTER, 43% COTTON |
| Double Rubs | 30,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Leaf |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12210 | Leif Pistachio - Mag Fabric
12210 | Leif Pistachio - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12210 |
| Pattern Name | Leif Pistachio |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 3.375" |
| Vertical Repeat | 3.75" |
| Content | 57% POLYESTER, 43% COTTON |
| Double Rubs | 30,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Leaf |
Original: $85.86
-65%$85.86
$30.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12210 |
| Pattern Name | Leif Pistachio |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 3.375" |
| Vertical Repeat | 3.75" |
| Content | 57% POLYESTER, 43% COTTON |
| Double Rubs | 30,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Leaf |












