12279 | Moyra Peridot - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12279 |
| Pattern Name | Moyra Peridot |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 100,000 WYZ |
| Cleaning Code | X |
| Color | Green |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12279 | Moyra Peridot - Mag Fabric
12279 | Moyra Peridot - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12279 |
| Pattern Name | Moyra Peridot |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 100,000 WYZ |
| Cleaning Code | X |
| Color | Green |
| Theme | Solid |
Original: $61.20
-65%$61.20
$21.42Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12279 |
| Pattern Name | Moyra Peridot |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 100,000 WYZ |
| Cleaning Code | X |
| Color | Green |
| Theme | Solid |












